Співпраця з Міжнародним авіаційним коледжем «Remo International Collegeo оf Aviation»

29 березня 2018 р відбулася  зустріч директора інституту ІКАО Суслової Г.А., начальника відділу міжнародних зв’язків Тимохіна В.В., заступника начальника відділу міжнародних зв’язків Іванова О.В., директора Європейського регіонального навчального центру ICAO з авіаційної безпеки Добровольського І.В. та замісника директора центру міжнародної освіти  Грицай С.Ю. з директором міжнародного авіаційного коледжу «Remo International College of Aviation» Vinoth Kumar Indiranathan, директором P. Siddharth Singh та персональним асистентом Srikar Rachakonda міжнародної компанії «Euromed overseas».

На зустрічі обговорювалися  умови про співпрацю як в області спільної підготовки по програмах «магістр» з навчанням на англійській мові, а також організації курсів з авіаційної безпеки по програмам ИКАО.

В результаті плідних переговорів сторони прийшли до згоди,  в результаті чого був підписаний договір про співпрацю між НАУ та авіаційним коледжом «Remo International College of Aviation». Договір про співпрацю було підписано проректором з навчальної та виховної роботи Івановою Т.В. Основна ціль договору це розвиток співробітництва при підготовці студентів освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» за спільними програмами, а також підвищення ефективності навчальної та науково-дослідної роботи. Договір також включає перепідготовку спеціалістів по програмах ІКАО, а саме з авіаційної безпеки. Перша група слухачів з Індії пройде курс з навчання в Інституті ІКАО в травні-червні поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *