Навчання військовослужбовців Національної гвардії України

Заступник командувача Національної гвардії України Бондар В.І. звернувся до Інституту ІКАО з проханням провести навчання для військовослужбовців Національної гвардії України, які приймають участь в перевезенні пасажирів особливої категорії авіаційним транспортом.

Навчання проводилося на базі Інституту ІКАО та у навчальному ангарі НАУ інструкторами Інституту ІКАО Кіріченком О.А. та Табунцем О.А.

Навчальна програма включала в себе теоретичну та практичну частину. У теоретичній частині були розглянуті вимоги ICAO та національного законодавства щодо перевезення пасажирів особливої категорії на повітряних суднах цивільної авіації. Практична частина включала в себе відпрацювання дій при виникненні різних кризових ситуацій на борту ПС таких як: задимлення, різні способи евакуації при аварійній посадці з врахуванням наявності на борту ПС потенційно небезпечних пасажирів.

Результати навчання були високо оцінені командуванням Національної гвардії України. У планах з навчання особистого складу Національної гвардії України передбачено подальше співробітництво з Інститутом ІКАО Національного авіаційного університету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *