Курс: «Підвищення кваліфікації для рейтерів/екзаменаторів з авіаційної англійської мови»

9 листопада в Інституті ІКАО пройшов курс: «Підвищення кваліфікації для рейтерів/екзаменаторів з авіаційної англійської мови», організований Інститутом ІКАО спільно з Державною авіаційною службою України, під керівництвом Директора Інституту ІКАО – Суслової Галини Андріївни (регіональним координатором з мовної компетенції).

У курсі взяли участь представники більшості суб’єктів авіаційної діяльності, що мають свої центри підготовки з авіаційної англійської мови, а також авіаційний спеціаліст зі Сполучених Штатів Америки (Лінда Грін). Усі учасники відповідальні за екзаменаційне тестування членів льотних екіпажів та персоналу управління повітряним рухом з авіаційної англійської мови відповідно до рейтингової шкали ІКАО.

У ході курсу були розглянуті наступні питання:

  • Вирішення завдань, пов’язаних з ефективним тестуванням та навчанням членів льотних екіпажів та диспетчерів повітряного руху;
  • Ефективне впровадження стандартів ІКАО щодо володіння авіаційною англійською мовою (Док 9835);
  • Аналіз роботи екзаменаційних комісій на основі представлених ними відеозаписів тестування членів льотних екіпажів та диспетчерів повітряного руху з авіаційної англійської мови;

Обговорення питань щодо ведення єдиної бази даних рейтерів/екзаменаторів України.

 

Курс проходив в позитивній атмосфері, а також супроводжувався постійними дискусіями, обміном досвіду та пропозиціями стосовно покращення ефективності тестування та навчання членів льотних екіпажів та диспетчерів повітряного руху. Учасники курсу дали високу оцінку організації заходу та підкреслили актуальність та інформативність даного курсу.